About Us

header_company.jpg

Jsme úspěšným výrobcem malých sportovních letadel z Olomouce. Zaměřujeme se na vývoj a výrobu vlastních letadel v kategoriích UL a LSA a výrobu široké palety dílců letadel. Díky zkušenostem našich vývojářů, zručnosti výrobního týmu a našim výrobním kapacitám se dlouhodobě podílíme na výrobě několika osvědčených modelů předních světových výrobců. Řadu let spolupracujeme zejména s partnery ze Spojeného království a Itálie. Úspěšně jsme se účastnili několika projektů spolufinancovaných z evropských fondů.

Naši zkušení vývojáři pracují aktuálně nejen na vývoji jednomístného hornoplošníku Merlin, dvoumístného hornoplošníku Dusty nebo jednomístného dolnoplošníku Sportster, ale také na několika velmi zajímavých individuálních projektech našich zákazníků. Rádi pomáháme realizovat často velmi zajímavé klientské projekty a podílíme se na jejich uvedení na zahraniční trhy.

Máme dlouholeté zkušenosti s přípravou kvalitních návrhů, zajištěním typové certifikace, správou projekční a letové dokumentace, přípravou ověřených výrobních programů a realizací kvalitní zakázkové výroby. Vedle vývoje a výroby se zabýváme certifikací letadel, prováděním pevnostních zkoušek a zalétáváním nových strojů.