Airplanes

Naše letadla jsou navržena tak, aby přinášela maximální potěšení z létání co nejširšímu okruhu pilotů. Usilujeme nejenom o jejich skvělé letové vlastnosti a nejvyšší možnou bezpečnost, ale také o co nejdostupnější cenu. Naše modely vyvíjíme a vyrábíme nejen pro milovníky létání, ale i pro ty, kdo by se jimi rádi teprve stali.

Letadla dodáváme jak v podobě kitů k vlastnímu složení, tak ve variantě ready-to-fly. Podle přání zákazníka připravíme stavebnici obsahující všechny díly potřebné pro sestavení letadla v domácích podmínkách. Rádi vyjdeme vstříc i těm, kdo očekávají dodání kompletního a plně vybaveného letadla určeného k okamžitému provozu.

Zájemcům o naše modely nabízíme širokou škálu jejich barevných variant. Zákazníci, kteří mají dostatek času a vlastní invence, si mohou navrhnout svůj vlastní design. Naším konečným cílem je to, aby výsledná podoba dodávaných strojů splňovala požadavky svých majitelů na originalitu a osobitost.

Základní vybavení našich letadel zaručuje splnění veškerých požadavků na bezpečnost provozu ultralehkých letounů. Samozřejmostí je ale možnost sestavení příslušenství podle vlastního výběru, aby i výbava každého stroje odpovídala potřebám a přáním pilota.

V současné době vyrábíme modely Merlin HV 100, Merlin HV 103 a Merlin HV 105.


Merlin HV 100

Merlin HV 100 is single seat high-wing ultra-light. This all-metal plane is powered by the reliable Rotax 582 engine.

Merlin HV 103

Merlin HV 103 is single seat high-wing ultra-light equipped with a ballistic parachute rescue system GRS 4/350 Soft B1.

Merlin HV 105

Merlin HV 105 is single seat high-wing ultra-light equipped with the HK S 700E four-stroke engine.